RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW

12. MFFA ANIMATOR

Przycisk_animator
Buy_ticket

ANIMATOR BEZ SELEKCJI

10.06.2019

Thumb_wide_warm_puna

Na 3 wieczory przed rozpoczęciem 12. MFFA Animator / 5-11. lipca 2019  spotkajmy się w klubie festiwalowym (Park im. H.Wieniawskiego). Wspólnie wybierzemy film, który wejdzie z dziką kartą do Konkursu Głównego i zawalczy o Złotego Pegaza.


02.07.19, g. 21:00, Klub Festiwalowy
I POKAZ | 92’13’’

America / America / Nadav Arbel / Kanada / 2018 / 15’22’’
Raymonde ou l'évasion verticale / Raymonde or the vertical escape / Sarah Van Den Boom / Francja / 2018 / 16’35’’
Neobicna kupka gospodina Otmara / The Unusual Bath of Mister Otmar / Niko Radas / Chorwacja / 2019 / 14’53’’
Orbit / Orbit / Tess Martin / Holandia / 2019 / 6’49’’
That Makes Two Of Us / That Makes Two Of Us / Tim Hawkins / Wielka Brytania / 2018 / 5’13’’
Apfelmus / Applesauce / Alexander Gratzer / Austria / 2019 / 6’51’’
Monstrul / Monster / Laura Pop / Rumunia / 2018 / 4’20’’
SelFish / SelFish / Lukáš Figeľ / Słowacja / 2017 / 10’20’’
Na zdrowie! / Bless You! Paulina Ziółkowska / Polska / 2018 / 4:45
Roundabout / Roundabout / Noah Gavrich / Zjednoczone Emiraty Arabskie / 2019 / 7’00’’

03.07.19, g. 21:00, Klub Festiwalowy
II POKAZ | 98’16’’

Metevze da Gogona / Fisherman and the Girl / Mamuka Tkeshelashvili / Gruzja / 2018 / 15’00’’
Roughhouse / Roughhouse / Jonathan Hodgson / Wielka Brytania / 2018 / 15’35’’
One after the other / One after the other / Nicolas Pégon / Francja / 2018 / 13’00’’
Nest / Nest / Eszter Jánka / Niemcy / 2019 / 8’53’’
What If? / What If? / Suresh Eriyat / Indie / 2019 / 3’57’’
Entropia / Entropia / Flóra Anna Buda / Węgry / 2018 / 10’30’’
Rozi v noshtta / Roses in the Night / Pencho Kunchev / Bułgaria / 2018 / 11’06’’
300 g/m2 / 300 g/m2 / Kamila Kučíková / Estonia / 2018 / 5’33’’
Hersenspinsels / Figment / Christina Kingma / Holandia / 2018 / 6’35’’
Dont Know What / Dont Know What / Thomas Renoldner / Austria / 2018 / 8’07’’

04.07.19, g. 21:00, Klub Festiwalowy
III POKAZ | 71’36’’

Poetika Anima / Poetika Anima / Kriss Sagan / Słowacja / 2018 / 5’14’’
Bavure / Bavure / Donato Sansone / Francja / 2018 / 4’40’’
Gorgam-oGale Mibaram / Am I a Wolf? / Amir Houshang Moein / Iran / 2018 / 8’15’’
當 一個人 / Where Am I Going? / Huang Yun-Sian / Tajwan / 2018 / 15’00’’
Cálida / Warm Puna / Cez Comerci / Argentyna / 2018 / 2’34’’
Per tutta la vita / Per tutta la vita / Roberto Catani / Włochy / 2018 / 5’20’’
The Three Crow Boys / The Three Crow Boys / Tom Adriani / Wielka Brytania / 9’30’’
Sous le Cartilage des Côtes / Under the Rib Cage / Bruno Tondeur / Francja / 2018 / 13’03’’
Kaprysia / The Land of Whim / Betina Bożek / Polska / 2019 / 8’00’