Kontakt

Produkcja festiwalu
Estrada Poznańska
ul. Masztalarska 8
61-767 Poznań

t +48 61 8528833

NIP: 777-00-02-010
www.estrada.poznan.pl

Sprawy natury wszelakiej:
hello@animator-festival.com

 

Marcin Giżycki
Dyrektor Artystyczny Festiwalu
m.gizycki@animator-festival.com

Marianna Piskorz
Koordynatorka Produkcji Festiwalu
+48 609 028 752
m.piskorz@animator-festival.com

Filip Kozłowski
Koordynator Programu i Konkursu
+48 61 850 16 55
+48 504 238 433
office@animator-festival.com

Anna Głowińska
Koordynatorka Programu Festiwalu
+48 61 850 16 55
a.glowinska@animator-festival.com

Maria Biernat
Koordynatorka produkcji
+48 794 021 515
m.biernat@animator-festival.com

Piotr Maciantowicz
Koordynator konkursu
+48 794 021 515
p.maciantowicz@estrada.poznan.pl

Margret Mierzwa
Obsługa sprzedaży
m.mierzwa@estrada.poznan.pl

Patrycjusz Tomaszewski
Promocja i marketing
pat@estrada.poznan.pl

Ewa Kroma
Promocja i marketing
tel: +48 852 88 33 w.49
e.kroma@estrada.poznan.pl

Agnieszka Szczepanek
Promocja i social media
tel: +48 852 88 33 w. 49
a.szczepanek@estrada.poznan.pl

Magdalena Brylowska
Animator dla dzieci
mbrylowska@csdpoznan.pl